Role request (1.0.0) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Approve
af: Keur goed

en: Delete
af: Vee uit

en: Subject
af: Onderwerp

en: Edit
af: Wysig

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Roles
af: Rolle

en: Deny
af: Weier

en: Authored on
af: Geskep op

en: not yet assigned
af: nog nie toegewys nie

en: not yet created
af: nog nie geskep nie
