Role request (1.0.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Edit
am: አርትእ

en: View
am: ትይታ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: User management
am: ተጠቃሚ ማስተዳደሪያ
