Role request (1.0.0) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Approve
ar: الموافقة

en: Delete
ar: حذف

en: Subject
ar: الموضوع

en: Edit
ar: تحرير

en: View
ar: عرض

en: Updated
ar: التحديث

en: Created
ar: الإنشاء

en: Roles
ar: الأدوار

en: Deny
ar: امنع

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Approved
ar: معتمد

en: User management
ar: إدارة المستخدمين

en: Changed
ar: تم التغير

en: Edit URL
ar: تحرير العنوان URL

en: not yet assigned
ar: لم يتم الإسناد بعد

en: not yet created
ar: لم يتم الإنشاء بعد
