Role request (1.0.0) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Approve
bg: Одобри

en: Delete
bg: Изтриване

en: Subject
bg: Тема

en: Edit
bg: Редактирай

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: Roles
bg: Роли

en: Deny
bg: Откажи

en: Authored on
bg: Написано на

en: Approved
bg: Потвърдени

en: User management
bg: Управление на потребителите
