Role request (1.0.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Subject
bs: Naslov

en: Edit
bs: Izmjeni

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Roles
bs: Uloge

en: Authored on
bs: Napisano

en: User management
bs: Upravljanje korisnicima
