Role request (1.0.0) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Approve
el: Έγκριση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Subject
el: Θέμα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Deny
el: Απαγορεύεται

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Approved
el: Εγκεκριμένο

en: User management
el: Διαχείριση μελών

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Edit URL
el: Επεξεργασία URL

en: not yet assigned
el: δεν έχει ακόμα ανατεθεί

en: not yet created
el: δεν έχει ακόμα δημιουργηθεί
