Role request (1.0.0) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Status
et: Olek

en: Approve
et: Kiida heaks

en: Delete
et: Kustuta

en: Subject
et: Teema

en: Edit
et: Muuda

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: Roles
et: Rollid

en: Role ID
et: Rolli ID

en: Deny
et: Keela

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Approved
et: Kinnitatud

en: User management
et: Kasutajate haldus

en: Changed
et: Muudetud

en: Allowed roles
et: Lubatud rollid

en: Edit URL
et: Muutmise URL

en: not yet assigned
et: pole veel määratud

en: not yet created
et: pole veel loodud
