Role request (1.0.0) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Approve
eu: Onartu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Subject
eu: Gaia

en: Edit
eu: Editatu

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Created
eu: Sortua

en: Roles
eu: Zereginak

en: Deny
eu: Ukatu

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Approved
eu: Onartuta

en: User management
eu: Erabiltzaile kudeaketa

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Edit URL
eu: URL-a editatu

en: not yet assigned
eu: oraindik ez esleitu

en: not yet created
eu: oraindik ez da sortu
