Role request (1.0.0) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Approve
gl: Aprobar

en: Delete
gl: Borrar

en: Subject
gl: Asunto

en: Edit
gl: Editar

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: Role ID
gl: ID do rol

en: Deny
gl: Rexeitar

en: Authored on
gl: Creado en

en: Approved
gl: Aprobado

en: User management
gl: Xestión de usuarios/as

en: Changed
gl: Cambiado

en: Message Body
gl: Corpo da mensaxe

en: Edit URL
gl: Editar URL

en: not yet assigned
gl: aínda sen asignar

en: not yet created
gl: aínda sen crear
