Role request (1.0.0) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Approve
gu: મંજૂરી આપો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Subject
gu: વિષય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Approved
gu: મંજૂર

en: User management
gu: ઉપયોગકર્તા સંચાલન

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Edit URL
gu: URL સંપાદિત કરો
