Role request (1.0.0) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Approve
he: אשר

en: Delete
he: מחיקה

en: Subject
he: נושא

en: Edit
he: עריכה

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: Roles
he: תפקידים

en: Role ID
he: מזהה תפקיד

en: Deny
he: חסוֹם

en: Authored on
he: בתאריך

en: Approved
he: מאושר

en: User management
he: ניהול חברי האתר

en: Changed
he: השתנה

en: Edit URL
he: עריכת כתובת URL
