Role request (1.0.0) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Approve
hy: Հաստատել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Subject
hy: Թեմա

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Roles
hy: Դերեր

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: User management
hy: Օգտագործողների կառավարում

en: Edit URL
hy: Փոփոխել հղումը

en: not yet assigned
hy: դեռ չի նշանակվել

en: not yet created
hy: դեռեւս ստեղծված չի
