Role request (1.0.0) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Approve
ka: დადასტურება

en: Delete
ka: წაშლა

en: Subject
ka: სათაური

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Roles
ka: როლები

en: Role ID
ka: როლის ID

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: User management
ka: მომხმარებლების მართვა
