Role request (1.0.0) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Approve
km: អនុម័ត

en: Delete
km: លុប

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Deny
km: បដិសេធ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: User management
km: ការ​គ្រប់គ្រង​អ្នក​ប្រើ

en: Edit URL
km: កែ​សម្រួល​ URL

en: not yet assigned
km: មិន​ទាន់​បាន​កំណត់

en: not yet created
km: មិន​ទាន់​បាន​បង្កើត
