Role request (1.0.0) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Approve
ku: پەسەندکردن

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Deny
ku: قەدەغەبکە

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: User management
ku: بەڕێوەبردنی بەکارهێنەران

en: not yet created
ku: هێشتا درووستنەکراوە
