Role request (1.0.0) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Approve
lv: Apstiprināt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Subject
lv: Temats

en: Edit
lv: Labot

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: Roles
lv: Lomas

en: Role ID
lv: Lomas ID

en: Deny
lv: Neatļaut

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Approved
lv: Apstiprināts

en: User management
lv: Lietotāju pārvaldība

en: Changed
lv: Labots

en: Message Body
lv: Vēstules saturs

en: Edit URL
lv: Labot URL

en: not yet created
lv: Vēl neizveidots
