Role request (1.0.0) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Approve
ml: അംഗീകരിക്കൂ

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Authored on
ml: എഴുതിയ സമയം
