Role request (1.0.0) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Approve
mn: Зөвшөөрөх

en: Delete
mn: Устгах

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Edit
mn: Засварлах

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Edit URL
mn: URL (вэб хаяг)-ийг засах
