Role request (1.0.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Approve
mr: स्वीकार

en: Delete
mr: मिटवा

en: Edit
mr: संपादन

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
