Role request (1.0.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Approve
ne: स्वीकार गर्नुहोस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Subject
ne: विषय

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Roles
ne: भूमिका

en: Authored on
ne: लेखिएको समय
