Role request (1.0.0) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Authored on
or: ଲିଖିତ ଦିନାଂକ

en: User management
or: ଚାଳକ ପରିଚାଳନା
