Role request (1.0.0) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: User management
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਪਰਬੰਧ
