Role request (1.0.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Approve
ps: منل

en: Delete
ps: ړنګول

en: Subject
ps: موضوع

en: Edit
ps: سمون

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Approved
ps: منل شوي
