Role request (1.0.0) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Approve
ro: Aprobă

en: Delete
ro: Șterge

en: Subject
ro: Subiect

en: Edit
ro: Editați

en: View
ro: Afișează

en: Updated
ro: Actualizat

en: Created
ro: Creat

en: Roles
ro: Roluri

en: Role ID
ro: ID-ul rolului

en: Deny
ro: Interzice

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Approved
ro: Aprobat

en: User management
ro: Gestiune utilizator

en: Changed
ro: Schimbat

en: No roles
ro: Fară roluri

en: Allowed roles
ro: Roluri permise

en: Edit URL
ro: Modifică URL

en: not yet assigned
ro: neasignat încă

en: not yet created
ro: necreat încă
