Role request (1.0.0) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Approve
ru: Утвердить

en: Delete
ru: Удалить

en: Subject
ru: Тема

en: Edit
ru: Редактировать

en: View
ru: Просмотр

en: Updated
ru: Обновлено

en: Created
ru: Создано

en: Roles
ru: Роли

en: Role ID
ru: ID роли

en: Deny
ru: Запретить

en: Authored on
ru: Создан в

en: Approved
ru: Одобрено

en: User management
ru: Управление пользователями

en: Changed
ru: Изменение

en: Denied
ru: Запрещено

en: Message Body
ru: Текст сообщения

en: No roles
ru: Нет ролей

en: Allowed roles
ru: Разрешённые роли

en: Edit URL
ru: Редактировать URL

en: not yet assigned
ru: ещё не назначен

en: not yet created
ru: ещё не создан

en: Request message
ru: Запрос
