Role request (1.0.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Approve
si: අනුමත කරන්න

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Subject
si: කාරණය

en: Edit
si: සංස්කරණය
