Role request (1.0.0) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Approve
sk: Schváliť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Subject
sk: Predmet

en: Edit
sk: Upraviť

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Deny
sk: Zakázať

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Approved
sk: Schválené

en: User management
sk: Správa používateľov

en: Changed
sk: Zmenené

en: Denied
sk: Odmietnuté

en: Allowed roles
sk: Povolené kategórie používateľov

en: Edit URL
sk: Upraviť URL

en: not yet assigned
sk: ešte nie je priradené

en: not yet created
sk: ešte nie je vytvorené
