Role request (1.0.0) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Approve
sl: Odobri

en: Delete
sl: Izbriši

en: Subject
sl: Zadeva

en: Edit
sl: Uredi

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Roles
sl: Vloge

en: Deny
sl: Prepovej

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: User management
sl: Upravljanje uporabnikov
