Role request (1.0.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Approve
th: อนุมัติ

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: View
th: ดู

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Deny
th: ไม่อนุญาต

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: User management
th: จัดการผู้ใช้

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Edit URL
th: แก้ไข URL
