Role request (1.0.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Subject
ug: ماۋزو

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Deny
ug: رەت قىلىش
