Role request (1.0.0) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Approve
vi: Chấp thuận

en: Delete
vi: Xóa

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Edit
vi: Sửa

en: View
vi: Xem

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Roles
vi: Vai trò

en: Deny
vi: Từ chối

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: Approved
vi: Đã chấp thuận

en: User management
vi: Quản lý người dùng

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Denied
vi: Đã từ chối

en: Message Body
vi: Nội dung

en: Edit URL
vi: Chỉnh sửa URL

en: not yet assigned
vi: chưa được phân công

en: not yet created
vi: chưa được tạo ra
