Role request (1.0.0) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Approve
ast: Aprobar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Subject
ast: Asuntu

en: Edit
ast: Editar

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: Deny
ast: Torgar

en: Authored on
ast: Autoría en

en: User management
ast: Xestión d'usuarios
