Role request (1.0.0) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Approve
az: Təsdiq edin

en: Delete
az: Sil

en: Subject
az: Mövzu

en: Edit
az: Dəyiş

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Roles
az: Rollar

en: Role ID
az: Rol İD-si

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Edit URL
az: URL-i redaktə edin

en: not yet assigned
az: hələ təyin olunmayıb

en: not yet created
az: hələ yaradılmayıb
