Role request (1.0.0) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Status
be: Статус

en: Approve
be: Дазволіць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Subject
be: Тэма

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: Created
be: Створана

en: Roles
be: Ролі

en: Deny
be: Забараніць

en: Authored on
be: Дата:

en: User management
be: Кіраванне карыстальнікамі

en: Edit URL
be: Рэдагаваць URL

en: not yet assigned
be: яшчэ не вызначана

en: not yet created
be: яшчэ не створана
