Role request (1.0.0) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Approve
bo: ཆོག་མཆན་སྤྲོད་པ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Approved
bo: ཆོག་མཆན་ཐོབ་པ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Edit URL
bo: དྲ་གནས་རྩོམ་སྒྲིག

en: not yet assigned
bo: དམིགས་འཛུགས་བྱས་མེད་པ

en: not yet created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་མེད་པ
