Role request (1.0.0) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Approve
cs: Schválit

en: Delete
cs: Smazat

en: Subject
cs: Předmět

en: Edit
cs: Upravit

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Roles
cs: Role

en: Deny
cs: Zakázat

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Approved
cs: Schváleno

en: User management
cs: Uživatelé

en: Changed
cs: Změněno

en: Edit URL
cs: Upravit URL

en: not yet assigned
cs: zatím nepřiřazeno

en: not yet created
cs: zatím nevytvořeno
