Role request (1.0.0) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: View
dz: སྟོན་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Deny
dz: འབད་མ་བཅུག

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།

en: User management
dz: ལག་ལེན་པའི་འཛིན་སྐྱོང་
