Role request (1.0.0) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Subject
eo: Temo

en: Edit
eo: Redaktu

en: View
eo: Vidu

en: Created
eo: Kreita

en: Roles
eo: Roloj

en: Deny
eo: Malpermesu

en: Authored on
eo: Verkita je

en: User management
eo: Administrado de uzantoj
