Role request (1.0.0) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Approve
fi: Hyväksy

en: Delete
fi: Poista

en: Subject
fi: Aihe

en: Edit
fi: Muokkaa

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Role ID
fi: Roolin ID

en: Deny
fi: Estetty

en: Authored on
fi: Luotu

en: Approved
fi: Hyväksytty

en: User management
fi: Käyttäjien hallinta

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Denied
fi: Hylätty

en: Allowed roles
fi: Sallitut roolit

en: Edit URL
fi: Muokkaa URLia

en: not yet assigned
fi: ei vielä asetettu

en: not yet created
fi: ei vielä luotu

en: Request message
fi: Kutsuviesti
