Role request (1.0.0) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Approve
hr: Odobri

en: Delete
hr: Ukloni

en: Subject
hr: Naziv

en: Edit
hr: Uredi

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: Roles
hr: Uloge

en: Deny
hr: Uskrati

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: User management
hr: Upravljanje korisnicima

en: Edit URL
hr: Uredi URL

en: not yet assigned
hr: nije još pridruženo

en: not yet created
hr: nije još stvoreno
