Role request (1.0.0) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Status
is: Staða

en: Approve
is: Samþykkja

en: Delete
is: Eyða

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Edit
is: Breyta

en: View
is: Skoða

en: Updated
is: Uppfært

en: Created
is: Stofnað

en: Roles
is: Hlutverk

en: Deny
is: Hafna

en: Approved
is: Samþykkt

en: User management
is: Notendaumsýsla

en: User message
is: Skilaboð til notanda
