Role request (1.0.0) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Approve
ja: 承認

en: Delete
ja: 削除

en: Subject
ja: 件名

en: Edit
ja: 編集

en: View
ja: ビュー

en: Updated
ja: 更新

en: Created
ja: 作成

en: Roles
ja: 役割

en: Role ID
ja: 役割ID

en: Deny
ja: 拒否

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Approved
ja: 承認済み

en: User management
ja: ユーザーの管理

en: Changed
ja: 変更済

en: Allowed roles
ja: 許可された役割

en: Edit URL
ja: URLの編集

en: not yet created
ja: 未作成

en: Request message
ja: メッセージをリクエスト
