Role request (1.0.0) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Approve
kk: Қабылдау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Edit
kk: Өңдеу

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Deny
kk: Рұқсат етпеу

en: Authored on
kk: Уақыты

en: User management
kk: Пайдаланушырады басқару
