Role request (1.0.0) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Approve
kn: ಅಂಗೀಕರಿಸು

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Deny
kn: ನಿರ್ಭಂದಿಸಿ

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Message Body
kn: ಸಂದೇಶದ ಮುಖ್ಯ ಭಾಗ
