Role request (1.0.0) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Subject
lt: Tema

en: Edit
lt: Redaguoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Roles
lt: Rolės

en: Role ID
lt: Rolės ID

en: Deny
lt: Drausti

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: User management
lt: Narių valdymas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Edit URL
lt: Redaguoti URL

en: not yet assigned
lt: dar nepriskirta

en: not yet created
lt: dar nesukurta
