Role request (1.0.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Approved
my: ခွင့်ပြုပြီး
