Role request (1.0.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Subject
nn: Emne

en: Edit
nn: Rediger

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Roles
nn: Roller

en: Deny
nn: Avslå

en: Authored on
nn: Skrive

en: User management
nn: Brukaradministrering
