Role request (1.0.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Status
os: Статус

en: Approve
os: Сфидаргонд чындæуæд

en: Delete
os: Аппар

en: Subject
os: Темæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: View
os: Фенд
