Role request (1.0.0) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Approve
pl: Zatwierdź

en: Delete
pl: Usuń

en: Subject
pl: Tytuł

en: Edit
pl: Edytuj

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: Roles
pl: Role

en: Role ID
pl: ID roli

en: Deny
pl: Odrzuć

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Approved
pl: Zatwierdzone

en: User management
pl: Zarządzanie użytkownikami

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Message Body
pl: Treść wiadomości

en: No roles
pl: Brak ról

en: User message
pl: Wiadomość użytkownika

en: Edit URL
pl: Edytuj adres

en: not yet assigned
pl: jeszcze nie przypisane

en: not yet created
pl: jeszcze nie utworzone

en: Request message
pl: Komunikat żądania
