Role request (1.0.0) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Subject
sq: Subjekti

en: Edit
sq: Ndrysho

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Roles
sq: Rolet

en: Deny
sq: Ndalo

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: User management
sq: Manazhimi i përdoruesve
